PENDRAGON tworzą ludzie z pasją do ciągłego rozwoju. Wiemy doskonale, że każda firma, nieważne czy jest to duża spółka czy jednoosobowa działalność, ma 5 najważniejszych obszarów, od których zależy jej kondycja. Dlatego naszym celem jest opracowanie i wdrożenie planu synergicznego wspierania tych aspektów działalności, które funkcjonują najsłabiej. Dzięki takiemu podejściu mamy szansę jak najlepiej wykorzystać możliwości Państwa firmy.

 

ZARZĄDZANIE

Sprawne zarządzanie firmą jest bardzo trudnym i złożonym zagadnieniem. W naszych działaniach na wstępie poddajemy firmę analizie i znajdujemy najlepsze rozwiązania mające na celu optymalizację procesów zarządzania nią. Częstym działaniem przez nas stosowanym jest wdrażanie systemów ERP i CRM. Ponadto szkolimy, restrukturyzujemy, opracowujemy strategię działań mających na celu jak najlepsze zarządzanie zasobami rzeczowymi oraz ludzkimi. Poza tymi działaniami możemy dla Państwa przeprowadzić rekrutację na stanowiska managerskie lub zapewnić wsparcie naszymi pracownikami na określony czas.

ROZWÓJ

Gdy chcemy żeby nasza firma stale wzrastała trzeba opracować solidną strategię rozwoju. Dla Państwa firmy możemy przeprowadzić analizę rynku, w którym funkcjonuje, oraz na który chce wejść, analizę konkurencji, studia wykonalności, biznes plany, zarekomendować niszowe kierunki rozwoju najlepsze dla danej działalności. Poza tym posiadając liczne kontakty na uczelniach oraz w dużych przedsiębiorstwach, chętnie kojarzymy partnerów biznesowych. Poza rozwojem Państwa firmy niezmiernie ważnym jest rozwój osobisty. Posiadamy odpowiednie narzędzia oraz wiedzę na ten temat. Jeśli macie Państwo problem z samodyscypliną, odpowiednimi rytuałami porannymi, złymi nawykami, i chcielibyście osiągać większe sukcesy, to nie mogliście lepiej trafić.

REKLAMA

W dobie cyfryzacji zajmujemy się głównie reklamą Internetową. Sprawnie tworzymy strony, landing page, infografiki, animacje, filmiki reklamowe, dedykowane treści. Pomagamy w kreowaniu marki osobistej jak i firmowej. Możemy dla Państwa zaplanować całą, długofalową akcję marketingowo – reklamową wraz z przygotowaniem odpowiednich treści dopasowując kanały komunikacji. Posiadamy bazę głosów lektorów, również anglojęzycznych, studio filmowe i muzyczne, oraz osoby zajmujące się produkcją i post produkcją. Jeśli szukacie też Social Media Ninja, to trafiliście pod odpowiedni adres.

SPRZEDAŻ

Sprzedaż jest jednym z najważniejszych obszarów działalności organizacji. Bez niej żadna firma nie może istnieć. Jednocześnie potrafi przynosić najwięcej problemów. Nieważne czy prowadzimy małą działalność i skupiamy się głównie na sprzedaży bezpośredniej i marketingu szeptanym, czy też mamy już dość spory dział handlowy, telemarketerów, dużo produktów i ogólny chaos. Na jedno i drugie mamy skuteczne sposoby. W swojej pracy najczęściej rekomendujemy zastosowania informatyczne, które mają na celu usprawnienie i zoptymalizowanie procesów sprzedaży. Z drugiej strony wciąż uświadamiamy jak ważnym jest samorozwój, samodyscyplina i inne wyuczone techniki, które możemy wypracować w sobie. A już połączenie informatyzacji i siły charakteru to prawdziwy klucz do celu.

FINANSE

Finanse to bardzo szerokie zagadnienie. Przepisy podatkowe w Polsce są wyjątkowo złożone, i co gorsza, prawie rok w rok się zmieniają. Podobnie jest w innych dziedzinach związanych z finansami. Dlatego dobry doradca finansowy, podatkowy, księgowy, kredytowy, giełdowy czy też do spraw dotacji, który na bieżąco śledzi wszystko w swoim zakresie jest na wagę złota. Świadczymy usługi doradcze z należytą rzetelnością, ale prócz tego możemy przeprowadzić w Państwa firmie profesjonalne szkolenia dla personelu. Zatem jeżeli macie Państwo problem z płynnością finansową, czy też odnalezieniem się w prawie podatkowym zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Pierwsza konsultacja GRATIS!

+48-728-888-804