Skuteczna reklama jest dźwignią handlu. Nie ma co dyskutować z tym stwierdzeniem. Jednak, co tak naprawdę oznacza pojęcie skutecznej reklamy?

Na co dzień jesteśmy zasypywani reklamą, na którą już się uodporniliśmy. Ulotki czy mailingi obecnie należą do jednych z najmniej skutecznych form reklamy, choć nadal są bardzo często wykorzystywane. Marketingowcy prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych metod reklamy, która przykuje uwagę potencjalnych klientów.

Nasz zespół specjalizuje się w kreowaniu najlepszych rozwiązań dopasowanych do rodzaju działalności Klienta. Możecie mieć Państwo pewność, że zaproponujemy najlepsze rozwiązania biorąc pod uwagę budżet i maksymalną skuteczność proponowanej reklamy.

Pomagamy w dużych projektach, jak również tylko w pewnych etapach gotowych kampanii marketingowych i reklamowych.

Dysponujemy profesjonalnym studiem muzycznym i filmowym. Możemy stworzyć projekt od podstaw, czyli napisać scenariusz, muzykę, udzielić głosu odpowiedniego lektora z naszej bazy głosów oraz zająć się montażem i promowaniem danego spotu reklamowego.

Jesteśmy zespołem do zadań specjalnych, i im większe stawiacie Państwo przed nami oczekiwania, tym bardziej staramy się w kreatywny sposób im sprostać.

W zakres naszych usług wchodzą m.in.:

  1. Planowanie strategii marketingowej i reklamowej;
  2. Pisanie scenariuszy, tekstów, spotów reklamowych, copywriting;
  3. Projektowanie materiałów reklamowych;
  4. Projektowanie stron internetowych;
  5. Tworzenie animacji, filmików reklamowych;
  6. Prowadzenie funpage’y na Facebooku, Instagramie itd.

UWAGA! Pierwsza konsultacja ze wstępną analizą i rekomendowaną strategią GRATIS!!!

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Pierwsza konsultacja GRATIS!

+48-728-888-804